Niekonwencjonalna metoda leczenia boreliozy na Filipinach

Borelioza

BORELIOZA – jest to choroba przenoszona przez kleszcze ale nie tylko, również przez komary i inne insekty. Występuje w wielu krajach, najczęściej w europie i Ameryce Północnej – choroba z Lyme (Lyme Disease). Jest ona wywołana przez bakterie należące do krętków BORRELIA. W Polsce zaczęto rozpoznawać dopiero pod koniec lat 80 tych.

Objawy Infekcji – najczęściej zmiany na skórze, często przemieszczające się obwodowo, objawy grypo podobne.

Fertiggaragen aus Polen

Fertiggaragen sind Modelle, die sich bei bewussten Kunden ungebrochener Beliebtheit erfreuen. Sie gewährleisten volle Funktionalität sowie Nutzungskomfort über Jahre hinweg. Gleichzeitig sind sie eine optimale Wahl in Bezug auf die Kosten. Kaufen Sie Fertiggaragen, wenn Sie jahrelang Ruhe und Garantie für das sichere Abstellen Ihres Autos oder Motorrads oder für die sichere Aufbewahrung teurer Gartengeräte, Schreiner- und Malerwerkzeuge sowie Fahrräder haben möchten.

OBJAWY INFEKCJI ROZPROSZONEJ

– nawracające dolegliwości stawowe

– objawy podrażnienia lub zapalenia opon mózgowo rdzeniowych i nerwów obwodowych

– zapalenie mięśnia sercowego

OBJAWY INFEKCJI PRZEWLEKŁEJ

– niedowład, podrażnienie nerwów obwodowych

– zaburzenia czucia

– zaburzenia psychiczne

– zaburzenia pamięci

– bóle mięśniowo-stawowe

– przewlekle zmęczenie

Boreliozę oficjalna medycyna próbuje leczyć za pomocą antybiotyków, jednak terapia ta jest długotrwała i rujnująca dla organizmu. Bardzo często nie skuteczna.

W USA wynaleziono szczepionkę jednak została ona wycofana ponieważ dawała wiele działań ubocznych.

Początek Historii

W styczniu tego roku mój przyjaciel Mario zapowiedział się z wizytą u mnie wraz ze swoim kolegą Grześkiem. Ich przyjazd miał konkretny cel – wyleczenie boreliozy. Teraz krótko przedstawię Wam te dwie osoby:

MARIO CHIROPRACTOR z Nowego Yorku – od wielu lat zajmuje się masażem kręgosłupa oraz stawów. Praktykował również masaż MAURI u Mariana Mellera z Nowego Yorku.

GRZEGORZ z Milówki „Leśny Gród” – Kolega Grzegorz od wielu lat ma zdiagnozowaną Boreliozę. Do tej pory leczył się oficjalną medycyną lecz bez rezultatów.

Chłopaki razem opracowali metodę zwalczania tej choroby. Jest to terapia w 100% naturalna.  Polega ona na wygrzewaniu całego ciała w gorącym piasku podgrzewanym popiołem z ogniska. Terapia ta połączona jest z doświadczeniem filipińskich szamanów w której oprócz strony spirytualnej oraz ziół napotnych jedną z głównych tajemnic jest olej wyrabiany z jadu Kobry. Mario stosuje ten olej w połączeniu z jego masażem penetrującym. Od wieków jad był stosowany jako lek, nawet teraz rożne kraje badają go cały czas i próbują stworzyć konkretny medykament z tego sprzętu. Chłopaki mieszkali u mnie przez miesiąc czasu i podczas ich pobytu praktykowali tą kurację. Odbyło się 5 zabiegów po których nastąpiła zdecydowana poprawa stanu zdrowia Grzegorza.

Ta terapia nie jest skierowana tylko i wyłącznie na zwalczanie boreliozy, działa też na wiele schorzeń związanych z narządami ruchu (reumatyczno-stawowe).  Także sam masaż dla osób mających problemy z kręgosłupem.

dna moczanowa – leczenie

Filipiny – leczenie boreliozy – strona Mario

Jeżeli ktoś ma jakieś pytania to prosimy o kontakt mailowy z Mariem lub Grzegorzem:

KONTAKT MARIO :  mario_ny1@wp.pl

KONTAKT GRZEGORZ:   g.sleziak@lesnygrod.pl  / www.lesnygrod.pl

filmik którego autorem jest Grzegorz.